Záchytné vany z oceli

Záchytné vany z oceli pro skladování voduohrožujících nebo hořlavých látek

5. prosince 2013

Záchytné vany z oceli

Záchytné vany z oceli

Záchytné vany z oceli pro skladování nebezpečných látek

U nás naleznete snad nejrozsáhlejší sortiment ocelových van na trhu. Záchytné vany z oceli v pozinkované nebo lakované verzi nacházejí uplatnění při skladování vodu ohrožujících či hořlavých látek, jako například olejů nebo laků.

Kompletní nabídku záchytných van z oceli naleznete v našem internetovém obchodě.

button_onlineshop_92

Náš sortiment záchytných van z oceli je mimořádně rozmanitý. Máme pro Vás k dispozici záchytné vany o nejrůznějších skladovacích kapacitách pro uspokojení veškerých Vašich potřeb – ať již se jedná o skladování malých nádob, 200l sudů či 1000l IBC nádrží nebo o skladování jednotlivých nádob až po 8 nádrží IBC. Stejně jako u jiných typů, i zde máte na výběr ze tří verzí  – záchytné vany z oceli jako podlahové vany, podjízdné varianty záchytných van z oceli s nožičkami nebo provedení s kolečky. V závislosti na Vašich představách můžete nádoby skladovat na roštu z pozinkované oceli nebo přímo v záchytné vaně.

Ocelové záchytné vany base-line, classic-line a pro-line od firmy DENIOS jsou vhodné pro bezpečné a předpisové skladování nebezpečných látek.

5. prosince 2013

Záchytné vany z plastu

Záchytné vany z plastu

Záchytné vany z plastu ke skladování nebezpečných látek

Záchytné vany z plastu jsou absolutně odolné vůči korozi. Z tohoto důvodu se nejlépe hodí pro skladování agresivních chemikálií. Záchytné vany z plastu jsou zhotovené z ekologického polyethylenu (PE) jako zcela bezešvé. Tím je zajištěna vysoká odolnost vůči kyselinám, louhům, ale i olejům. Naše záchytné vany z plastu odpovídají předpisům Zákona o vodách.

Kompletní nabídku plastových záchytných van naleznete v našem internetovém obchodě.

button_onlineshop_92

Záchytné vany z plastu jsou k dispozici v provedení jako podlahové vany, jako podjízdná varianta s nájezdovými otvory či v pojízdné verzi s kolečky.

Sortiment záchytných van z plastu od firmy DENIOS je rozmanitý i z hlediska dodávaných velikostí van. Na výběr máte ze široké palety výrobků, od provedení pro skladování 1 sudu až po verzi s kapacitou pro 2 IBC nádrže, která rovněž může sloužit i pro uskladnění 8 sudů. Díky mřížovým roštům z polyethylenu nebo pozinkované oceli lze plastové záchytné vany ideálně přizpůsobit skladovanému médiu či nádobám. Mimo to jsou k dispozici i záchytné varianty pro přímé skladování IBC nádrží nebo palet.

5. prosince 2013

Záchytná vana z nerezové oceli

Záchytná vana z nerezové oceliZáchytná vana z nerezové oceli

Záchytné vany z nerezové oceli nabízejí dlouhodobou ochranu vůči korozi při skladování agresivních kapalin, jako např. kyselin a louhů.

Kompletní nabídku nerezových záchytných van naleznete v našem internetovém obchodě.

button_onlineshop_92

Záchytná vana z nerezové oceli je k dispozici ve dvou provedeních: jako podlahová záchytná vana pro umístění přímo na podlahu nebo jako podjízdná varianta s nájezdovými otvory pro bezpečnou vnitropodnikovou přepravu. Při výběru záchytných van z nerezové oceli si můžete zvolit variantu buď s pozinkovaným ocelovým roštem nebo s roštem z ušlechtilé oceli. K dispozici jsou též nerezové vany se skladovací kapacitou od 1 do 8 sudů o objemu po 200 litrech nebo pro 1 až 2 IBC nádrže o objemu po 1000 litrech.

5. prosince 2013

Podlahové vany

Podlahové vanyPodlahové vany pro bezpečné skladování na paletách

Pro bezpečné skladování nebezpečných látek ve Vašich provozovnách u nás naleznete rozmanité spektrum všech možných podlahových van, které jsou určené ke skladování přímo na podlaze nebo na paletách. Podlahové vany jsou vhodné pro bezpečné a předpisové skladování nebezpečných látek.

Kompletní nabídku podlahových záchytných van od firmy DENIOS najdete na našem internetovém obchodě.

button_onlineshop_92

Sortiment sahá od laboratorních záchytných van určených pro skladování nebezpečných látek v malých nádobách, jako např. bazénových chemikálií, přes velkoformátové WHW záchytné vany k dovybavení velkoplošných skladovacích prostor až po kompletní vybavení hal podlahovými plošinami.

5. prosince 2013

Stáčecí stanice

Stáčecí staniceStáčecí stanice pro bezpečné stáčení nebezpečných látek

Stáčecí stanice jsou k dispozici se všemi druhy záchytných van, jak z oceli (lakované, zinkované), tak i z plastu (polyethylen – PE). Skládají se ze záchytné vany a sudového podstavce a slouží především ke stáčení vodu ohrožujících kapalin ze sudů nebo IBC nádrží do menších nádob.

Kompletní nabídku stáčecích stanice od firmy DENIOS naleznete v našem internetovém obchodě.

button_onlineshop_92

Stáčecí stanice z polyethylenu se používají pro stáčení kyselin a louhů, stanice z oceli pak pro voduohrožujících a hořlavéch kapalin. Díky bezpečnému stáčení nad záchytnou vanou chrání stáčecí stanice životní prostředí před znečištěním. Sortiment stáčecích stanic je smysluplně doplněn nabídkou rozmanitých alternativ pro různé potřeby využití a rozsáhlým příslušenstvím.

U nás naleznete stáčecí stanice pro sudy i IBC nádrže. Náš obsáhlý výběr v oblasti stáčecích stanic zahrnuje provedení pro jeden 60 l sud až pro čtyři 200 l sudy. Při skladování IBC dostačuje kapacita stáčecí stanice pro jednu až tři IBC nádrže.

5. prosince 2013

Záchytné vany

Záchytné vany k bezpečnému skladování nebezpečných látek

Záchytné vany pro bezpečné skladování nebezpečných látek

DENIOS Vám nabízí rozmanitá řešení pro zodpovědné zacházení s nebezpečnými látkami. Pokud máte v plánu skladovat voduohrožující kapaliny, pak právě naše záchytné vany Vám nabízejí potřebnou bezpečnost.

Kompletní nabídku záchytných van od firmy DENIOS naleznete v našem internetovém obchodě.

button_onlineshop_92

V závislosti na skladované látce jsou záchytné vany vyrobeny z různých materiálů tak, aby byla zajištěna optimální rezistence vůči skladovanému médiu. Ocelové vany zajišťují bezpečnost při skladování voduohrožujících a hořlavých látek. Nájezdové otvory zvyšují mobilitu a usnadňují transport záchytných van. V provedení bez nájezdových kapes jsou ocelové vany, jakožto podlahové vany, vhodné pro skladování přímo na podlaze, případně k umístění na paletu. Plastové záchytné vany slouží především pro bezpečné skladování mnohých kyselin a louhů, ale také olejů. Nerezové záchytné vany nacházejí využití při skladování agresivních chemikálií v sudech nebo v malých nádobách. Také zde slouží integrované nájezdové otvory pro maximální flexibilitu a vysokou mobilitu van. Optimální ochranu při stáčení, popř. přelévání Vám poskytnou stáčecí stanice. Tyto stáčecí stanice pomáhají eliminovat případné úkapy a tím chrání podlahu před znečištěním a zabraňují prosáknutí voduohrožujících látek do podzemních vod.

Informace ke skladování nebezpečných látek na záchytných vanách:

Záchytný objem vany musí odpovídat objemu největší nádoby nebo musí pojmout nejméně 10% objemu celkového skladovaného množství. V oblastech ochrany vod musí být skladování nebezpečných látek úředně povoleno. Aby bylo povolení uděleno, musí být používané záchytné vany dostatečně velké, aby zachytily objem veškerých skladovaných nádob.